اسکای: با وجود علاقه رئال مادرید، تاتنهام آلی را به فروش نمی رساند

. به گزارش وبسایت هواداران رئال مادرید دی ۱۴, ۱۳۹۵ پیام بگذارید

هافبک خوش آتیه تاتنهام مورد پسند رئال مادرید قرار گرفته است.

یافته های اسکای نشان می دهد که تاتنهام قصد فروش دله آلی هافبک انگلیسی خود را ندارد؛ این در حالی است که در چند روز اخیر برخی گمانه زنی ها از پیشنهاد رئال مادرید برای جذب این بازیکن در تابستان ۲۰۱۷ سخن به میان می آوردند. آلی ۲۰ ساله از زمان پیوستنش به اسپرز از میلتون در تابستان ۲۰۱۵، طی ۵۱ بازی در لیگ برتر ۲۰ بار برا تیمش گلزنی کرده و ۱۰ پاس گل نیز داده است.

اسکای همچنین گفته است که رئال مادرید مدت هاست آلی را زیر نظر گرفته است اما طبیعتا به دلیل محرومیتش از حضور در بازار نقل و انتقالات زمستانی نمی تواند در این ماه برای جذب هافبک هجومی اسپرز اقدام کند. با این حال باید گفت که تاتنهام حتی در برابر پیشنهاد تابستانه طرف مادریدی مقاومت خواهد کرد و همه این ها در حالی است که تاتنهام در سالیان اخیر لوکا مودریچ و گرت بیل را به رئال مادرید واگذار کرده است.

آلی که در پایان فصل گذشته عنوان بهترین بازیکن جوان سال لیگ برتر را از دید PFA دریافت کرد، سپتامبر گذشته قراردادش را تا ۲۰۲۲ با اسپرز تمدید کرد. به نظر می رسد که وی نقشی مهم در برنامه بلندمدت مائوریسیو پوچتینو ایفا می کند و کسی در وایت هارت لین تمایل به فروش آلی به تیم دیگری را ندارد.

About به گزارش وبسایت هواداران رئال مادرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A