انریکه: موفقیت ما در لالیگا به رئال مادرید بستگی دارد

. به گزارش وبسایت هواداران رئال مادرید دی ۲۰, ۱۳۹۵ پیام بگذارید

لوچو، شایستگی تیمش مقابل ویارئال را بیش از یک امتیاز می داند.

شاگردان لوئیز انریکه در بارسلونا دومین بازی سال ۲۰۱۷ خود را هم با ناکامی و تساوی ۱-۱ برابر ویارئال در خانه این حریف بالای جدولی پشت سر گذاشتند.

در نشست خبری پس از بازی امشب، انریکه-سرمربی بارسلونا به نقل از موندو دپورتیوو به خبرنگاران گفت:

سزاوار بیش از یک امتیاز بودیم. موقعیت های متعددی داشتیم که جهت گلزنی موفق به استفاده از آن ها نشدیم. باید تغییر کنیم. باید برای خروج از این روند اعتماد به نفس خود را افزایش دهیم. پاس می دهیم، فرصت می سازیم اما در راه رسیدن به گل مثمر ثمر عمل نمی کنیم. ویارئال بسیار خوب و با کیفیت در حمله و منسجم در خط دفاعی کار می کرد. آن ها مرتبا توپ  را می خواستند و برایش فشار می آوردند. پرس آن ها فوق العاده بود و روی گلی که زدند نیز دستشان را گرفت. ما موظف به پویایی بیشتری هستیم.

در خصوص نمایش تیم چه مقابل ویارئال و چه در بازی با بیلبائو نظرم مثبت است. ما خوب بازی می کنیم و همانطور که گفتم بیش از هر چه در گلزنی ضعیف عمل می کنیم. مشکلاتی در دفاع هم وجود دارد که با ضعف خود اجازه گلزنی به رقیب را می دهیم. در حال حاضر موفقیت در لالیگا دیگر وابسته به ما نیست. مطمئنا فرصت بازگشت را داریم اما این مادرید است که با نتایج خود تکلیف را روشن می کند.

انتقال راکیتیچ به سیتی؟ هر آنچه رسانه ها بازتاب می دهند، قابل باور نیست. در مورد عملکرد داور بازی امشب هم من قضاوتی نمی کنم.

About به گزارش وبسایت هواداران رئال مادرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A