برنامه های زیدان برای تقویت رئال در فصل آینده

. به گزارش وبسایت هواداران رئال مادرید دی ۱۹, ۱۳۹۵ پیام بگذارید

رئال مادرید با زیدان این هفته ها در آسمان ها سیر می کند. بردهای متوالی و شکست ناپذیری این تیم باعث شده است تا بسیاری از هواداران رئال به کسب سه گانه در فصل جاری امیدوار باشند اما آیا می توان رئال مادریدی بهتر از این هم متصور بود؟

پیروزی ۵-۰ روز گذشته برابر گرانادا، به منزله سی و نهمین بازی بدون شکست متوالی رئال مادرید بود. بدین ترتیب کهکشانی ها با رکورد بارسلونای لوئیس انریکه برابری کردند و پنجشنبه اگر مقابل سویا هم مغلوب نشوند، رکوردی جدید در فوتبال اسپانیا به ثبت خواهند رساند.

زیدان از رئال تیمی منسجم و متحد ساخته است که از آوریل گذشته هیچ تیمی نتوانسته شکستش دهد. در مجموعه رئال مادریدی که تحت اختیار زیدان است، ۲۱ بازیکن گلزنی کرده و ۲۰ بازیکن نیز حداقل یک پاس گل داده اند؛ یک آمار عجیب و قابل توجه.

 

 

 

 

رئال در لالیگا صدرنشین است و در لیگ قهرمانان نیز به یک هشتم راه یافته. در کوپا دل ری نیز پس از شکست ۳-۰ سویا، در آستانه صعود به یک چهارم نهایی قرار دارد. شکل بازی های این تیم نیز به گونه ای است که به نظر نمی رسد قهرمانی لالیگای امسال را از دست بدهد.

حال این سوال پیش می آید که رئال مادرید می تواند بهتر از این شود؟ آیا این تیم برای تقویت خود در فصل آینده نیاز به هزینه گزاف خواهد داشت؟ پاسخ این سوال مثبت است.

 

در خط دروازه، رئال مادرید قصد جذب تیبو کورتوا را دارد. گلر ۲۴ ساله بلژیکی چلسی که سه فصل سابقه بازی در لالیگا و برای اتلتیکو را در کارنامه دارد. ناواس و کاسیا، دو گلر فعلی رئال هر دو بالای ۳۰ سال سن دارند و جذب کورتوای جوان ولی باتجربه، می تواند تا سال ها دروازه کهکشانی ها را بیمه کند.

 

 

 

 

در خط دفاع، رئال مادرید نیاز به تقویت در هر دو جناح راست و چپ خود دارد.

مارسلو و کارواخال، جانشینان مطمئنی ندارند. نه کوئنترائو و نه دانیلو، مدافعانی در اندازه های رئال نیستند. در پست دفاع مرکزی نیز در صورت تمدید نشدن قرارداد په په، وایه خوی ۲۰ ساله که به صورت قرضی برای فرانکفورت بازی می کند، به رئال باز خواهد گشت. ستاره جوانی که در تیم آلمانی بسیار خوش درخشیده و نوید ظهور یک مدافع قدرتمند جدید در فوتبال اسپانیا را داده است.

 

 

 

 

در خط میانی، رئال مادرید پر از بازیکن خلاق است. کوواچیچ، مودریچ، ایسکو، خامس و کروس، به نظر نیاز به جانشین ندارند ولی در پست هافبک دفاعی، کاسیمیرو تنهاست و به نظر می رسد که رئال برای او جانشینی مناسب به خدمت بگیرد یا اینکه مارکوس یورنته که به صورت قرضی برای آلاوس بازی می کند، بازگردانده خواهد شد.

 

در خط حمله نیز احتمال جذب اوبامیانگ و دیبالا وجود دارد؛ البته بسته به اینکه وضعیت بنزما و موراتا چه خواهد شد. از شواهد پیداست که رئال بر خلاف امسال، سال آینده تابستان نقل و انتقالاتی شلوغی خواهد داشت.

 

 

 

About به گزارش وبسایت هواداران رئال مادرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A