نوروز پیروز
آخرین اخبار ســایتـ

رئال مادرید ۱ – ۱ ایبار؛ نوار تساوی ها ادامه دارد

دیدگاه‌ها برای رئال مادرید ۱ – ۱ ایبار؛ نوار تساوی ها ادامه دارد بسته هستند

رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مقابل ایبار متوقف شد.

دو تیم رئال مادرید و ایبار از هفته هفتم رقابت های لالیگا از ساعت ۱۷:۴۵ به وقت ایران در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفتند
لحظات مهم نیمه اول

لحظه ای که دو تیم در حال گرم کردن بودند، هامس رودریگز که قرار بود در ترکیب رئال مادرید قرار گیرد، دچار کشیدگی ماهیچه شد و جای خودش را در ترکیب به کواچیچ داد.

دقیقه ۶: بازی با مالکیت رئال مادرید شروع شد اما این مهمان بود که به گل اول رسید. سانتر ارسالی از جناح راست را ریکو با ضربه سر وارد دروازه ناواس کرد.

دقیقه ۱۷: رئال مادرید بازی مورد انتظار را در ۱۵ دقیقه اول ارائه نداد و با وجود تصاحب توپ نتوانست موقعیت چندانی ایجاد کند اما در این دقیقه رونالدو با حرکت زیبا در سمت چپ خط دفاعی ایبار توپ را با پای چپ روی دروازه سانتر کرد و گرت بیل از روی خط شش قدم، با ضربه سر، بازی را به تساوی بکشاند.

دقیقه ۲۴: حرکت عمیقی رونالدو سودی نداشت و مدافعان ایبار توپ را از او گرفتند.

دقیقه ۲۹: حرکت خوب دنیلو از سمت چپ و حرکت وی به داخل محوطه جریمه و پاس کات بک برای بنزما فایده ای نداشت و مهاجم فرانسوی نتوانست ضربه آخر خوبی روانه دروازه کند.

دقیقه ۳۰: یک دقیقه بعد رونالدو از همان نقطه پیشروی کرد و در موقعیت بسیار خوب ضربه او مهار شد.

دقیقه ۳۴: رئالی ها توپ را در میانه میدان از دست دادند و این باعث شد ایبار چند حمله خطرناک انجام دهد. در ابتدا در موقعیت ۳ در مقابل ۲ واران توانست توپ را دفع کند و پس از چند رفت و برگشت توپ به کرنر رفت. ایبار از این ضربه کرنر به جایی نرسید.

دقیقه ۳۶: ارسال خطرناک ایبار از سمت راست را واران به کرنر فرستاد.

دقیقه ۳۸: سانتر خطرناک کواچیچ روی دروازه بسیار خطرناک بود اما مدافعان ایبار توپ را از مقابل کریس رونالدو دفع کردند.

دقیقه ۴۰: حرکت زیبای رونالدو از سمت چپ و پاس تند و تیز او روی محوطه جریمه را مدافعان ایبار دفع کردند.

دقیقه ۴۱: کریس رونالدو در موقعیتی مشابه به گل رئال مادرید توپ را روی دروازه ارسال کرد اما گرت بیل نتوانست ضربه خوبه به توپ بزند.

دقیقه ۴۳: این بار گرت بیل بود که از سمت چپ توپ را روی دروازه سانتر کند اما رونالدو و بنزما نتوانستند از این توپ استفاده کنند.

بازی با همان نتیجه ۱-۱ در نیمه اول به پایان رسید.
لحظات مهم نیمه دوم

در ابتدای نیمه دوم موراتا و ناچو به میدان آمدند و واران و بنزما از بازی بیرون رفتند.

دقیقه ۴۶: با پاس کواچیچ در سمت چپ محوطه جریمه صاحب یک موقعیت خوب شد اما مدافع ایبار توپ او را دفع کرد.

دقیقه ۴۸: لئون با یک پاس عمقی در محوطه جریمه رئال مادرید صاحب موقعیت شد اما ضربه آرام او را ناواس جمع کرد.

دقیقه ۵۳: سانتر گرت بیل روی دروازه رئالی ها را صاحب موقعیت عالی کرد اما موراتا موفق به زدن ضربه نشد و ضربه رونالدو از مقابل دروازه با برخورد به مدافعان ایبار به طرز خطرناکی به کرنر رفت.

دقیقه ۵۴: سانتر از سمت راست روی دروازه ایبار، رونالدو را در موقعیت فوق العاده قرار داد اما ضربه سر او را دروازه بان ایبار دفع کرد. در بازگشت موراتا دروازه ایبار را باز کرد اما وی در آفساید بود.

دقیقه ۵۶: حرکت رونالدو می رفت تا او را تک به تک کند اما روی خط محوطه جریمه او با خطا متوقف شد. ضربه آزاد از منطقه ای خطرناک را رونالدو به مدافعان ایبار کوبید.

دقیقه ۶۰: توپ ارسالی رئال مادرید روی دروازه را بیل به یک ضربه سر زیبا به تیر دروازه ایبار زد.

دقیقه ۶۵: اشتباه دروازه بان ایبار توپ را مقابل موراتا انداخت اما او نتوانست توپ را وارد دروازه کند. چند ثانیه بعد سانتر موراتا روی دروازه بسیار خطرناک بود اما بیل نتوانست توپ را در موقعیت تک به تک کنترل کند.

دقیقه ۶۶: شوت پای چپ رونالدو از پشت محوطه جریمه از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۹: سانتر ایسکو از داخل محوطه جریمه رونالدو را در مقابل دروازه صاحب موقعیت خطرناک کرد اما ضربه او از بالای دروازه بیرون رفت.

دقیقه ۷۷: موراتا حرکتی را تا درون محوطه جریمه ایبار ادامه داد اما پاس کات بک او را مدافعان به کرنر فرستادند.

دقیقه ۸۴: کارواخال توپ را از سمت راست سانتر کرد اما ضربه سر آسنسیو با فاصله از بالای دروازه بیرون رفت.

دقیقه ۸۵: گرت بیل از سمت راست توپ را سانتر کرد و رونالدو پس از کنترل خوب توپ، نتوانست ضربه خوبی به سمت دروازه روانه کند و توپ به کرنر رفت.

دقیقه ۹۰+۲: حملات مادریدی ها ادامه داشت اما نمی توانستند موقعیت خوبی خلق کنند. بازیکنان ایبار سعی می کردند بازی را از سرعت بیندازند.

نظر خود را برای " رئال مادرید ۱ – ۱ ایبار؛ نوار تساوی ها ادامه دارد " ارسال کنید.

امکان ارسال دیدگاه برای این مطلب وجود ندارد.

ورزش سه‌ :: صفحه اصلی