راموس: به عنوان کاپیتان، در حال دفاع از بهترین باشگاه جهان هستم

. به گزارش وبسایت هواداران رئال مادرید دی ۱۱, ۱۳۹۵ پیام بگذارید

کاپیتان رئال مادرید از عملی که پیش از ورود به زمین مسابقه انجام می دهد پرده برداشت.

 سرخیو راموس، مدافع ۳۰ ساله رئال مادرید در تازه ترین مصاحبه اش در خصوص مسائل مختلفی که بیشتر شخصی است صحبت کرد.

به گزارش مارکا، راموس درباره ارزش کاپیتانی در رئال مادرید، بهترین مربی اش، کاری که به آن عادت دارد پیش از ورود به زمین بازی و اینکه اسطوره  کودکی اش چه کسی بوده در اظهاراتی گفت:

کاپیتانی در رئال مادرید مسئولیت بزرگ و مهمی است. مستلزم آگاهی است که در حال دفاع از پیراهن بزرگترین باشگاه جهان هستید. همچنین باید واقف بود که در مقابله با فشار ها و انتظارات، رفتاری حرفه ای با حفظ ارزش ها داشته باشید و مهم تر از همه چیز، هرگز نباید به نا امید تن دهید.

حقیقت امر این است که من در طول دوران بازی ام، مربیان بزرگ و متعددی داشته ام که به من چیز های زیادی آموختند. من علاقه زیادی به خواکین کاپاروش، اولین مربی ام و لوییس آراگونس دارم که برای نخستین بار فرصت دفاع از تیم ملی کشورم را در اختیارم گذاشت. البته نمی توانم از تحسین کار زیدان چشم پوشی کنم. به اعتقاد من او به عنوان بازیکن، تجربه اش در برقراری ایده های یک مربی به بازیکنانش کلیدی بود. ارتباط ما با هم ویژه است. همچنین مربیان بزرگ دیگری نظیر دل بوسکه و آنچلوتی داشته ام که به من درس هایی دادند.

من عادت دارم قبل از هر مسابقه با خانواده ام (همسر، فرزندان، پدرم و برادرم) تماس تلفنی بر قرار کنم. گاهی نیز موسیقی گوش می دهم و هنگام ورود به زمین هم با پای چپ خود وارد می شوم. بعد از گلزنی نیز تمرکزم به سمت خانواده ام می رود. جایگاه کنونی ام به لطف آن ها و همینطور هوادارانی است که همواره پشتمان هستند.

همواره گفته ام که با توجه به شباهت سبک بازی مبارزه طلبانه و مدل موهای کانیگیا به خودم، او را دوست دارم. اما از مدافعان و بازیکنان هم پست ام، می توانم به مرجعی به نام پائولو مالدینی اشاره کنم. فرناندو هیرو برای من جایگاه بزرگی دارد. او تنها یک مدافع بزرگ نبود، بلکه یک کاپیتان نمونه در باشگاه رئال مادرید هم بود.

About به گزارش وبسایت هواداران رئال مادرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − هفت =

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A