رونالدو نازاریو: مطمئنم کریستیانو رونالدو برای پنجمین توپ طلا نیز مبارزه خواهد کرد

. به گزارش وبسایت هواداران رئال مادرید دی ۱۸, ۱۳۹۵ پیام بگذارید

اسطوره برزیلی با وجود آنکه در تیم های بزرگ قاره اروپا از جمله رئال مادرید، بارسلونا، میلان و اینتر بازی کرده اما هنوز علاقه اش را به رئال مادرید از دست نداده است.

 امروز رئال مادرید از چارچوب رقابت های لالیگا، موفق شد در خانه خودی، ۵-۰ گرانادا را شکست دهد تا ۳۹ بازی بدون شکست را تجربه کند و جایگاهش را در صدر جدول لالیگا، تثبیت کند. پیش از این مسابقه در مراسمی، اسطوره های باشگاه رئال مادرید از جمله لوئیس فیگو، رونالدو نازاریو و مایکل اوون در ورزشگاه حاضر شدند تا به همراه فلورنتینو پرز، توپ طلای چهارم کریستیانو رونالدو را جشن بگیرند و به او تبریک بگویند. همچنین کاکا و فابیو کاناوارو نیز از طریق تماس ویدئویی که از اسکوربورد ورزشگاه پخش شد، به کریستیانو رونالدو تبریک گفتند. رونالدو نازاریو پس از این بازی در گفتگو با بین اسپورت گفت:

مادرید باید برای تمام عناوین ممکن بجنگد. زیدان تیم را خوب هدایت می کند و تمام بازیکنان او با انگیزه هستند. امیدوارم آنها سه گانه را فتح کنند.

باعث افتخار است که در شادی توپ طلای کریستیانو رونالدو شرکت کردم. لحظه بسیار خاصی است و با دیدگاهی که او دارد، مطمئنم برای پنجمین توپ طلا نیز مبارزه خواهد کرد.

About به گزارش وبسایت هواداران رئال مادرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هجده =

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A