نوروز پیروز
آخرین اخبار ســایتـ

رونالدو نازاریو: مطمئنم کریستیانو رونالدو برای پنجمین توپ طلا نیز مبارزه خواهد کرد

بدون دیدگاه

اسطوره برزیلی با وجود آنکه در تیم های بزرگ قاره اروپا از جمله رئال مادرید، بارسلونا، میلان و اینتر بازی کرده اما هنوز علاقه اش را به رئال مادرید از دست نداده است.

 امروز رئال مادرید از چارچوب رقابت های لالیگا، موفق شد در خانه خودی، ۵-۰ گرانادا را شکست دهد تا ۳۹ بازی بدون شکست را تجربه کند و جایگاهش را در صدر جدول لالیگا، تثبیت کند. پیش از این مسابقه در مراسمی، اسطوره های باشگاه رئال مادرید از جمله لوئیس فیگو، رونالدو نازاریو و مایکل اوون در ورزشگاه حاضر شدند تا به همراه فلورنتینو پرز، توپ طلای چهارم کریستیانو رونالدو را جشن بگیرند و به او تبریک بگویند. همچنین کاکا و فابیو کاناوارو نیز از طریق تماس ویدئویی که از اسکوربورد ورزشگاه پخش شد، به کریستیانو رونالدو تبریک گفتند. رونالدو نازاریو پس از این بازی در گفتگو با بین اسپورت گفت:

مادرید باید برای تمام عناوین ممکن بجنگد. زیدان تیم را خوب هدایت می کند و تمام بازیکنان او با انگیزه هستند. امیدوارم آنها سه گانه را فتح کنند.

باعث افتخار است که در شادی توپ طلای کریستیانو رونالدو شرکت کردم. لحظه بسیار خاصی است و با دیدگاهی که او دارد، مطمئنم برای پنجمین توپ طلا نیز مبارزه خواهد کرد.

نظر خود را برای " رونالدو نازاریو: مطمئنم کریستیانو رونالدو برای پنجمین توپ طلا نیز مبارزه خواهد کرد " ارسال کنید.


ورزش سه‌ :: صفحه اصلی