وبــسایتـ هواداران رئال مادرید - رونالدو: نام من در تاریخ فوتبال ثبت شده است
شنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۵
»   آخرین اخبار سایت, اخبار اسلایدر  »   رونالدو: نام من در تاریخ فوتبال ثبت شده است
4 views
۲۲ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۱:۰۵

رونالدو: نام من در تاریخ فوتبال ثبت شده است

فوق ستاره پرتغالی اعتراف نمود که رسیدن به چنین جایگاهی از اهدافش بوده است.

کریستیانو رونالدو، مهاجم ۳۱ ساله باشگاه رئال مادرید در سالی که گذشت تقریبا به حداکثر عناوین و جوایزی که می توانست ببرد، رسید و از این بابت خود را جزئی از تاریخ فوتبال می داند.

به گزارش آ اس، رونالدو در سالی که گذشت با تیم هایش صاحب جام هایی همچون یورو، لیگ قهرمانان اروپا، سوپر جام و جام باشگاه های جهان شد و در نهایت نیز توانست جوایز فردی نظیر توپ طلای فرانس فوتبال و جایزه The Best را به خود اختصاص دهد.

در مصاحبه با وبسایت فیفا، او در خصوص خود، موفقیت تیم هایش در سال ۲۰۱۶، جام کنفدراسیون ها و آینده اش پس از خداحافظی از فوتبال گفت:

شکی وجود ندارد که اکنون در تاریخ فوتبال ثبت شده ام. البته هدف اصلی من نیز بود و از زمان شروع فوتبال خود، سعی می کردم تنها یک بازیکن معمولی نباشم، بلکه یک ستاره و همواره جز بهترین ها باشم. من طالب موفقیت بودم. جام ها، افتخارات تیمی و فردی غرور انگیز هستند و به من انگیزه برای ادامه دادن کاری که تاکنون انجام داده ام می دهند.

۲۰۱۶ را به طور احتمالی بهترین سال ورزشی خود می دانم. فتح مسابقات یورو رویایی بود و به همین خاطر است که اهمیتش برایم بیشتر است. البته نه به صورتی که افتخارات باشگاهی در لیگ قهرمانان یا جام باشگاه های جهان را نادیده بگیرم، خیر. از این لحاظ که نخستین افتخار با تیم ملی فوتبال پرتغال را در تاریخ بدست آوردم.

کسب جایزه فیفا یک امتیاز بزرگ برای من است. هیچ رازی هم پشتش به غیر از تلاش و سخت کار کردن نیست که در میان بهترین ها و در صدر آن باشید. من در باشگاهی هستم که هر ساله برای فتح عناوین قهرمانی می جنگد. در پرتغال نیز به همین شکل است. سالی ویژه ای با کسب جوایز باشگاهی و ملی بود.

عصبانیت و استرسم در فینال را نمی توانم پنهان کنم. بله وجود داشت. تصاویر و ویدئو ها دروغ نمی گویند و مردم می توانند ببینند. با این حال در پایان همه چیز با شکوه و به نفع ما رقم خورد. اهداف من در سال جدید نیز کسب قهرمانی ها و گلزنی است. می خواهم به صورت جمعی و  فردی سال۲۰۱۷ را نیز مثل ۲۰۱۶ سپری کنم و باز هم در صورت امکان صاحب جوایز شوم.

جام کنفدراسیون ها نخستین چالش من و تیم ملی پرتغال است. برای اولین بار به استقبالش می رویم و در تاریخ ما هک می شود. بدیهی است که قهرمانی در این تورنمنت نیز می تواند امری رویایی باشد. اما بر ما پوشیده نیست که تا چه حد مشکل است. مطلع ایم رقبای حاضر در این جام تیم هایی بزرگ و پیچیده هستند. با این همه، هر چیزی در فوتبال ممکن است رخ دهد.

پیش بینی آینده بسیار دشوار است. نمی دانم وارد عرصه مربیگری خواهم شد یا خیر، اما به تنها چیزی که مطمئنم، احتمال وقوع هر چیزی در مسیر پیش رو است.

موضوعات رئال مادرید آخرین اخبار سایت  , اخبار اسلایدر

پس از برتری 2-1 رئال بر مالاگا که با نمایش چندان خوبی نیز از سوی کهکشانی ها همراه نبود، هواداران حاضر در برنابئو برخی از بازیکنان از جمله بنزما و رونالدو را هو کرده و بر علیه آنها سوت زدند. رئال...
بازیکنان از روز دوشنبه کارشان را برای دیدار مقابل سلتاویگو آغاز خواهند...

برچسب رئال مادرید

همه ما گزارشگری را می شناسیم که بر این باور است آمار هیچ گاه دروغ نمی گوید، با اندکی اغماض اما عملکرد فوق ستاره مادریدی ها، کریستیانو رونالدو در این فصل مصداق بارز و عینی این واقعیت غیر قابل کتمان...
خبرگزاری Don Balon مدعی شد که فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید در فصل 19-2018، کریستیانو رونالدو را به فروش خواهد رساند.  اگر چه انتظار می رود رونالدو تا پایان قراردادش از رئال مادرید جدا نشود، روزنامه اسپانیایی ادعای دیگری را...
در میان نگرانی های این روز های سانتیاگو برنابئو، شاید یکی از اصلی ترین مشکلات آمادگی نامطلوب کریستیانو رونالدو باشد. سال 2016 به اعتراف خود کریستیانو رونالدو، بهترین سال دوران حرفه ای وی بوده است، اما اوضاع در آغاز سال 2017...
رونالدو و مسی در مقابل ثروتمندان دنیای مدرن ورزش درآمد کمتری دارند و با ثروتمندترین ورزشکار تاریخ فاصله زیادی دارند.  کریستیانو رونالدو در ماه نوامبر قرار داد جدیدی را با رئال مادرید امضا کرد که به موجب این قرارداد او هفته...

پاسخ دهید

  • آخرین اخبار