نوروز پیروز
آخرین اخبار ســایتـ

قوانین

قوانین و مقررات کاربران در وبسایت هواداران رئال مادرید

وبسایت هواداران رئال مادرید یک سایت ورزشی است که با همکاری تعداد زیادی از علاقه‌مندان باشگاهرئال مادرید در ایران مدیریت و به‌روزرسانی می‌شود. وبسایت هواداران رئال مادرید   تابع قوانین جاری  کشور است و کاربران  موظف  به پرهیز از هر گونه  بحث  و تبادل  نظر در موضوعات  مطرح شده در"فهرست مصادیق محتوای مجرمانه (موضوع ماده ۲۱ قانون جرایم رایانه ای) هستند. کادر مدیریتی بدون اطلاع قبلی نوشته ها و موضوعاتیکه مصداقی از این قوانین باشند را حذف و دسترسی کاربران خاطی را محدود خواهند کرد. همچنین هدف از وجود بخش نظرات انجام بحث در مورد مسائل جاری و ایجاد تعامل و افزودن آگاهی سایرین است. وبسایت هواداران رئال مادرید حق حذف نظرات نامناسب را که نقض قوانین اساسیبرای مشارکت است برای خود محفوظ می داند. شعار وبسایت هواداران رئال مادرید آزادی بیان است، اما آزادی ای که توهین به افراد، گروه ها، باورهای اعتقادی افراد و شامل مطالب خارج از عرف فرهنگی کشور نباشد. شما در این فضا آزادید، در حفظ آن و اعتلای آن بکوشید.

قوانین و مقررات کاربران در وبسایت هواداران رئال مادرید به شرح زیر است:

۱ – استفاده از کلمات یا تصاویر رکیک و نامناسب در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، عکس پروفایل، کاور، مطالب و …) همچنین در نوشته ها و دیدگاه‌ها تحت هیچ شرایطی مجاز نیست، در صورت مشاهده کادر مدیریتی بنابر صلاحدید برخوردخواهد کرد.

۲ – هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت هر دو اکانت محدود یا حذف خواهد شد. همچنین استفاده از کلماتی که به نحوی با اسامی مدیران و ادمین‌ های سایت مشابهت داشته باشد یا کاربران را گمراه کند، مجاز نیست.

۳ – هر مطلب صرفا بيانگر نظر و عقيده نويسنده آن است و بيانگر نظر و عقيده مسئولان سایت و يا تفکر حاکم بر اين شبکه نيست. بديهی است مسئوليت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نويسنده آنهاست.

۴ – احترام به کاربران و کادر مدیریتی به همراه حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند وبسایت هواداران رئال مادرید است.

۵ – انتخاب عناوین مناسب برای نوشته‌ها و دیدگاه‌ها، نوشتن مطالب به فارسی و درج لینک مرجع در هنگام نقل قول از سایت دیگر، از وظایف مهم کاربران است، وبسایت هواداران رئال مادرید احترام به کپی رایت را به صورت جدّی پیگیری می کند.

۶ – بحث در مورد دين، سياست، مذاهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف)،هيچ كمكي در راستاي نيل به اهداف فني سايت ننموده و مجاز نیست، بیاییم احترام به نظرات مخالف را در بستر ورزش تمرین کنیم و در تمامی عرصه ها صبورانه برخورد کنیم.

۷ – بحث در مورد راه های عبور از ف-یلتر، نرم افزارها ، معرفی سایتهای ف-یلتر شده و مسایل مرتبط به هیچگونه مجاز نیست.

۸ – منازعات و مشکلات شخصی خود را خارج از محیط مجازی وبسایت هواداران رئال مادرید حل کنید. وبسایت هواداران رئال مادرید محل اتهام یا توهین به یکدیگر نیست، این مورد به دلیل حراست از شخصیت تک تک کاربران وبسایت هواداران رئال مادرید به صورت جدی پیگیری می شود.

۹ – نوشتن محتواهای تبلیغاتی و تجاری در نوشته ها یا دیدگاه ها به هیچ گونه مجاز نیست.

۱۰ – مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و … كه از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده كاربر فرستنده است.

– رعایت قوانین فوق برای کلیه کاربرانی که در وبسایت هواداران رئال مادرید ثبت نام می کنند الزامی است. امیدواریم لحظات خوبی را در وبسایت هواداران رئال مادرید سپری کنید.

ورزش سه‌ :: صفحه اصلی