پس از رئال مادرید و بایرن مونیخ، پاری سن ژرمن نیز به غلام علاقه مند شد

. به گزارش وبسایت هواداران رئال مادرید دی ۱۴, ۱۳۹۵ پیام بگذارید

دفاع چپ الجزایری ناپولی، باشگاه های بزرگی را خواهان خود می بیند.

 باشگاه ناپولی در بازار نقل و انتقالات زمستانی روزهای شلوغی را سپری می کند. ناپلی ها در ابتدای کار لئوناردو پاوولتی را از جنوا به خدمت گرفتند تا خیالشان از بابت مهاجم نوک راحت شود.

به گزارش کالچو مرکاتو، بازیکنان باشگاه ناپولی از جمله فوزی غلام مشتریان زیادی را دارند. پیش تر دو باشگاه بزرگ رئال مادرید و بایرن مونیخ علاقه خود را نسبت به  غلام ۲۵ ساله نشان دادند اما حالا اونای امری سرمربی پاریسی ها هم خواهان این مدافع الجزایری شده است. غلام که پیش از حضور در سن پائولو در باشگاه سنت اتین فرانسه نامی برای خود دست و پا کرد، عملکرد خوبی در سمت چپ خط دفاعی ناپولی داشته است. کار باشگاه ناپولی برای حفظ غلام دشوار شده و باید دید که آنها می توانند بازیکن ارزشمد خود را برابر غول های فوتبال اروپا حفظ کنند؟ هر چند در صورت پیشنهادهای چشمگیر از سوی یکی از این ۳ باشگاه، ناپولی اجازه خروج مدافعش که تا سال ۲۰۱۸ قرارداد دارد را صادر خواهد کرد.

علاوه بر غلام، مانولو گابیادینی نیز پیشنهادات زیادی را دریافت کرده است. لو پاریسین گزارش می دهد که باشگاه المپیک مارسی علاقه مند به جذب این مهاجم ۲۵ ساله است. گابیادیانی که عملکرد رضایت بخشی در ترکیب ساری نداشته به احتمال فراوان ناپولی را ترک خواهد کرد.

About به گزارش وبسایت هواداران رئال مادرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + سیزده =

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A