پیغام اعضای رئال مادرید به مناسبت کریسمس

. به گزارش وبسایت هواداران رئال مادرید دی ۳, ۱۳۹۵ پیام بگذارید

اعضای رئال مادرید کریسمس را تبریک گفتند.

پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید گفت:”  اول از همه که از همه چیز مهمتر است، آرزوی سلامتی دارم تا بتوانیم در کنار عزیزان، خانواده و دوستان لذت ببریم. دوم می خواهم برای تمامی هواداران رئال در این فصل بهترین ها را آرزو کنم. با اتحاد می توانیم در کنار یکدیگر کار کنیم و این حس زیبائی است که رئال اینگونه است و به عنوان معتبر ترین، شگفت انگیز ترین و با ارزش ترین باشگاه شناخته می شود. فوتبال و بسکتبال رئال مادرید حد و مرزی نمی شناسد. آنها متعلق به قلب مردم هستند، بدون در نظر گرفتن ملیت ها، ربان ها و فرهنگ های مختلف که این باعث اتحاد می شود و به ما برای ادامه اسطورگی رئال مادرید قدرت می بخشد. کریسمس مبارک امیدوارم ۲۰۱۷ زیبا باشد و از آن لذت ببرید.”

زیدان گفت:” می خواهم به همه تعطیلات را تبریک بگویم و امیدوارم در کنار خانواده اوقات خوشی داشته باشید. شما را در ژانویه خواهیم دید. درود به همه.”

راموس، کاپیتان اول تیم فوتبال گفت:” می خواهم به همه درود بفرستم. تعطیلات خوبی داشته باشید و کریسمس مبارک.”

مارسلو گفت:” در این روزها می خواهم برای شما تعطیلات خوبی در کنار عزیزانتان آرزو کنم.”

لاسو، سرمربی تیم بسکتبال گفت:” برای همه رئالی ها تعطیلات خوبی آرزو می کنم. روزهای کمی هستند که می توان با خانواده سپری کرد. سال خوبی در فوتبال و بسکتبال داشتیم و امیدوارم ۲۰۱۷ بهتر باشد. تبریک.”

فلیپه ریس، کاپیتان تیم بسکتبال گفت:” برای همه رئالی ها تعطیلات و کریسمس خوبی آرزو می کنم. امیدوارم اوقات خوشی در کنار خانواده داشته باشید. امیدوارم ۲۰۱۷ به اندازه ۲۰۱۶ در فوتبال و بسکتبال خوب باشد. با کمک شما حتما اینگونه می شود.”

سرجیو یول هم گفت:” کریسمس را به همه رئالی ها تبریک می گویم. امیدوارم به حمایت ما ادامه دهید. می خواهیم جامهای بیشتری کسب کنیم و با شما جشن بگیریم.”
Santiago Bernabeu

About به گزارش وبسایت هواداران رئال مادرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 19 =

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A